1C ir 2A klasių mokiniai spalio 24 dieną lankėsi Ukmergėje

Spalio 24 dieną 1C ir 2A klasių mokiniai vyko į pažintinę kelionę po Ukmergės kraštą. Kopė į padavimais apipintą Ukmergės piliakalnį. Dalyvavo „Ukmergės pieninės“ edukacinėje sūrelių gamybos pamokėlėje. Stebėjo, kaip gaminami, glazūruojami sūreliai. Ragavo juos, gavo ir lauktuvių.

Lankėsi Prezidento A. Smetonos dvare, įgijo daug vertingų žinių apie Lietuvos istoriją. Smalsiai apžiūrinėjo dvaro kambarius, baldus, kitus muziejaus eksponatus. Įdėmiai klausėsi gidės pasakojimo. Vaikai turėjo galimybę pamatyti dokumentinį filmą apie Antano Smetonos gyvenimą.

Vėliau mokiniai važiavo į Taujėnų dvarą. Ekskursijos metu susipažino su dvaro istorija, matė keletą autentiškų šio dvaro baldų. Parke pamatė Radvilų giminės medį, gautą dovanų iš Radvilų palikuonių, vienintelį Lietuvoje medinį trijų aukštų svirną. Pabuvojo mini zoo sode. Pasidžiaugė ten gyvenančiais gyvūnais ir retesniais paukščiais.

Daug pamatę, sužinoję laimingi ir patenkinti grįžo namo.

Mokytojos Daiva Gaidanienė ir Janė Darafėjienė