1C kl. edukacinė išvyka į Vilniaus saugaus miesto centrą

Rugsėjo 20 d. 1c kl. mokiniai viešėjo Vilniaus Saugaus eismo centre. Svarbu išmokyti vaikus saugaus elgesio gatvėje, namuose, mokykloje. Tad tuo tikslu ši išvyka ir buvo organizuojama. Vaikai klausėsi saugaus miesto centro darbuotojų skaitomų paskaitėlių apie saugų eismą ir gerus bei blogus įpročius. Pasakojimus paįvairino filmuota medžiaga, pratybos gatvėje, šviečiantys šviesoforai. Vaikai ėjo per gatvę, apsidairydami į kairę ir į dešinę, laikėsi dešinės, nesistumdė, nelaikė rankų kišenėse. Pasirodo, jog einant susikabinus, perėjoje reikia paleisti draugo ranką.
Gerų ir blogų įpročių paskaitėlė įpareigojo susimąstyti, pagalvoti apie savo įpročius, kaip reikėtų jų atsikratyti ar įprasti laikytis. Filmukai, piešiniai pavaizdavo kaip įvairūs vaikų ir suaugusiųjų įpročiai įtakoja žmonių gyvenimą, bendravimą, kultūrą, sveikatą. Tad išmokome taisyklingai sėdėti, supratome kaip svarbu laikytis dienotvarkės, susitvarkyti žaislus, savo darbo vietą, nešiukšlinti ir kt.
Pasisėmę naudingų žinių, mokysimės būti saugūs, mandagūs, pareigingi.

Parengė 1c kl. mokytoja Janė Darafėjienė