Piešinių paroda – konkursas „Aš ir tu – kurkime bendruomenę kartu“

2016 Kurkime bendruomenę kartuĮ Justiniškių seniūnijos kvietimą, organizuojant 1-8 klasių mokinių piešinių parodą – konkursą „Aš ir tu – kurkime bendruomenę kartu“,  atsiliepė ir mūsų mokyklos bendruomenė.  Į konkursą siuntėme 11 geriausių darbų, kurie atspindėjo kaip mūsų mažieji bendruomenės nariai įsivaizduoja, supranta ir jaučiasi, gyvendami šioje aplinkoje, kokios jų svajonės ir lūkesčiai dalyvaujant bendruomenės gyvenime, ar jie jaučiasi svarbūs ir išgirsti. Parodos – konkurso atidarymas įvyko 2016 m. gegužės 12 d. 16.00 val. Justiniškių seniūnijoje. 2016 birželio 13-26 d. mokinių piešiniai bus eksponuojami Vilniaus miesto savivaldybėje, II a., adresu Konstitucijos pr. 3, Vilnius.

Pačių gražiausių piešinių autoriai buvo apdovanoti parodos globėjo Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Lino Kvedaravičiaus įsteigtais prizais parodos atidarymo Justiniškių seniūnijoje metu.

Sveikiname II vietą laimėjusią 5b klasės mokinę Eriką Mikelionytę bei III vietą laimėjusią 6b klasės mokinę Rimą Kontautaitę !

Visi dalyviai gavo padėkos raštus.

Parodos atidarymo metu šauniomis dainomis dalyvius sveikino mokyklos folkloro ansamblis „Viršulis“ su vadove Dalia Šmatavičiene.

Dailės mokytoja Žaneta Puodžiūnienė