Akcija „Ar tu plauki?“

2016 Ar tu plauki1 – 6 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Ar tu plauki?”. Gegužės 13 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro baseine pradinukai ir keletas vyresnių klasių mokinių turėjo  galimybę įsivertinti savo plaukimo įgūdžius.  Gerokai anksčiau vaikai ir jų tėveliai atsakė į anketas, buvo apklausti visų klasių mokiniai, nes buvo siekiama  išsiaiškinti  turimą gebėjimų lygį. Mokiniai susipažino su saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens taisyklėmis.

Mokiniai, kurie moka plaukti ir dalyvavę akcijoje, gavo pažymėjimus, kuriuose pažymėtas plaukimo lygis, o tėveliams pateikiama informacija apie trūkstamus įgūdžius.

Tai mažas, bet labai svarbus žingsnis, kad vaikai plaukdami nepervertintų savo jėgų, įsivertintų savo galimybes plaukti, o tėvai žinotų realius vaiko gebėjimus ir tai užkirstų kelią galimoms nelaimėms.