Mes – parodos „Mokykla 2016“ dalyviai

2016 Parodoje Mokykla2016Lapkričio 25-26 d. praūžė viena svarbiausių su švietimu susijusių parodų „Mokykla 2016“. Mūsų mokyklos mokiniai lankė parodos stendus, išbandė naujoves. Labiausiai džiugina, kad šiais metais pavyko parodoje pabūti ne tik lankytojais, bet ir dalyviais, ir tokiu būdu pristatyti mokykloje vykstančius verslumo užiėmimus.

Mokomoji mokinių bendrovė „Soapreme“ parodoje „Mokykla 2016“ pristatė savo verslo idėją – „Švarių rankų mokyklą“, kurios tikslas paskatinti pradinukus formuoti  tinkamus rankų higienos įgūdžius ir sumažinti vaikų sergamumą. MMB Soparme siūlo paslaugų paketą Jūsų klasės mokiniams, kurį sudaro:

• Interakytvi švarių rankų pamokėlė;
  • Individualus muilo gamybos užsiėmimas (kiekvienas vaikas gamins, savo norimos formos, spalvos, kvapo muilą iš naturalių produktų be jokios chemijos);
  • Individualus “Švarių rankų” kalendorius, kuriame vaikai visą mėnesį fiksuos rankų plovimo atvejus.