Mes nugalėtojai!

2016 Kaledine muge VyriausybejeGruodžio 16 d. jau antrus metus iš eilės šurmuliavo VšĮ Lietuvos Junior Achievement organizuota „Kalėdinė mugė Vyriausybėje“. Vilniaus Viršuliškių mokyklos mokinių mokomoji bendrovė „Soapreme“ buvo atrinkta iš daugiau nei 170 visos Lietuvos bendrovių dalyvauti šioje mugėje. Didelis džiaugsmas dalyvauti renginiuose, bet dar didesnis džiaugsmas nugalėti ir parvežti mokyklai „Socialiai atsakingiausios bendrovės“ nominaciją, kurią įteikė Lietuvos Respublikos premjeras Saulius Skvernelis.
Mokomoji mokinių bendrovė „Soapreme“ mugėje pristatė savo verslo idėją – „Švarių rankų mokyklą“, kurios tikslas paskatinti pradinukus formuoti tinkamus rankų higienos įgūdžius ir sumažinti vaikų sergamumą. MMB Soparme siūlo paslaugų paketą Jūsų klasės mokiniams, kurį sudaro:

•  Interakytvi švarių rankų pamokėlė;
  • Individualus muilo gamybos užsiėmimas (kiekvienas vaikas gamins, savo norimos formos, spalvos, kvapo muilą iš natūralių produktų be jokios chemijos);
  • Individualus “Švarių rankų” kalendorius, kuriame vaikai visą mėnesį fiksuos rankų plovimo atvejus.