Minėjome 27-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos metines

2017 kovo 9 koliazuiKovo 9 dieną, 10.00 val. Mokyklos aktų salėje minėjome 27-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos metines.

Ta proga aktų salėje vyko minėjimas 2-8 klasėms. Minėjime dalyvavo Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas, vadovaujams kap. Ričardo Čiupkovo. Tai mūsų seni draugai. Mokiniai visada labai  laukia bigbendo koncerto ir labai myli dainininką Jurgį. Be to, kovo 9 d. yra Lietuvos gimimo diena, nes 1909 m. kovo 9 d. Lietuvos vardas pirmą kartą paminėtas mrtraščiuose. Ta proga 6-ų klasių mokiniai kartu su istorijos mokytoja Nijole Bikulčiene paruošė puikų, labai vaizdingą projektą “Lietuvos gimimo diena”, kurį pristatė mokyklos I a. foje. Mokiniai, mokytojai, tėveliai (nes daug tėvelių kaip tik atėjo šią dieną į mokyklos tėvelių susirinkimą) buvo supažindinti su mažai žinomais Lietuvos istorijos faktais. Tokiu būdu kovo 9 diena mokykloje praėjo labai įdomiai, informatyviai, nekasdieniškai.

Mokyklos šeštokai pristatė projektinius darbus apie Lietuvos kaimynes Latviją, Estiją, Švediją, Rusijos Kaliningrado sritį, Baltarusiją, Lenkiją. Mokiniai ir mokytojai buvo kviečiami užrašyti Lietuvos vardą.