5B ir 6A klasių mokinių edukacinė išvyka į Naisius

2017 5B ir 6A NaisiuoseŠ.m. spalio 12 dieną mokiniai apsilankė Naisiuose. Naisiai garsėja ne tik serialu, pelniusiu prestižinį apdovanojimą, bet čia įsikūrę unikalūs muziejai, „Naisių vasaros“ teatras, ežeras, kurio saloje auginami triušiai, ir žirgynas, puoselėjantis žemaitukų veislės žirgus. Atvykus į Naisius pirmiausia maloniai pasitiko gidė, kuri supažindino su kultūros namuose įrengta ekspozicija, pasakojančia apie Naisių apylinkių praeitį, dabartį ir ateities planus. Vėliau visi turėjo galimybę apsilankyti Baltų dievų muziejuje po atviru dangumi, apžiūrėti medines dievų skulptūras. Gidė įdomiai pasakojo apie Aušrinę, Bubilą, Kalvį, Perkūną ir kitus dievus bei deives. Susiskirstę grupėmis mokiniai ieškojo atsakymų ir sprendė kryžiažodį. Visi liko sužavėti Laimės ežeru su Meilės sala, kurioje auginami triušiai, ir „žemaitukų“ žirgynu. Grįžę į kultūros namus mokiniai stebėjo žaismingą ir spalvingą spektaklį „Melagių pilis“, patyrė daugybę nuostabių nuotykių ir išmoko svarbią pamoką – jei meluos, tik į bėdą paklius. Po ekskursijos Naisiuose buvo aplankytas šalia esantis Kryžių kalnas.

Parengė anglų kalbos mokytoja Sigita Kulitienė