Piešinių konkursas ,,Tvirta šeima – akmuo tėvynės pamate”

Viešoji įstaiga „PoliPRO“ nuo 2013 metu organizuoja kasmetį vaikų piešinių konkursą ,,Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“.

Konkurso tikslas – paraginti visuomenę nepalikti artimųjų ir savo šalies Lietuvos, visada palaikyti ryšį su šeimos nariais ir Tėvyne, ugdyti vaikų patriotizmą ir nacionalinę kultūrą, padėti suprasti artimą, nes dingus artimajam surasti jį gali būti labai sunku.

Labai džiaugiuosi, kad šis piešinių konkursas populiarėja ir mūsų progimnazijos 5 klasių mokiniai noriai jame dalyvauja.

Konkurso organizatoriai kvietė vaikus pirmiausia pagalvoti apie savo šeimas, skirti daugiau laiko savo šeimos nariams, parodant, kad jie mums svarbūs, o taip pat pastebėti šalia galbūt esantį nelaimingą kaimynų vaiką, kuriam mes dažnai galime labai daug padėti vien savo dėmesiu, ištartu padrąsinimo žodžiu…

Konkursas skatina tėvų ir vaikų bendradarbiavimą kuriant vaikų amžių atitinkančius piešinius, susijusius su jų šeimos narių patirtimi, istorija, giminės šaknimis.

Pasigrožėti visais konkurso dalyvių piešiniais galima svetainėje www.konkursastvirtaseima.lt

Dailės mokytoja Žaneta Puodžiūnienė