INFORMACIJA 5-8 KLASIŲ MOKINIAMS IR JŲ TĖVELIAMS DĖL 2019-2020 M. M. PABAIGOS

Gerbiami mokiniai ir tėveliai,

Teikiame Jums informaciją dėl mokslo metų pabaigos:

1. Atsižvelgusi į Vilniaus miesto savivaldybės rekomendacijas, mokyklos administracija priėmė sprendimą 2019-2020 m. m. užbaigti nuotoliniu būdu.

Dėl nepalankios epidemiologinės situacijos ir, atsižvelgiant į tai, kad dalis mokytojų, auklėtojų priklauso rizikos grupei, nepritarta kontaktiniams mokinių ir mokytojų susitikimams šiais mokslo metais.

1. Pamokos nuotoliniu būdu 5-8 klasių mokiniams vyks pagal šiuo metu galiojantį tvarkaraštį iki birželio 12 d. imtinai.

2. Birželio15-17 d. vyks konsultacijos (nuotoliniu būdu) mokymosi sunkumų turintiems mokiniams, nespėjusiems likviduoti akademinių įsiskolinimų ir pan.

3. Birželio 15 dieną nuo 9-12 val. į mokyklą ateina tik 5 klasių mokiniai su mokomųjų dalykų vadovėliais, kuriuos grąžina dalykų mokytojams. 12 val. 5 klasių mokiniai susitinka su klasės auklėtoju ir užbaigia šiuos mokslo metus (klasių vadovai informuos Jus e. dienyne žinute apie eigą).

4. Birželio 16 dieną nuo 9-12 val. į mokyklą ateina tik 6 klasių mokiniai su mokomųjų dalykų vadovėliais, kuriuos grąžina dalykų mokytojams. 12 val. 6 klasių mokiniai susitinka su klasės auklėtoju ir užbaigia šiuos mokslo metus (klasių vadovai informuos Jus e. dienyne žinute apie eigą).

5. Birželio 17 dieną nuo 9-12 val. į mokyklą ateina tik 7 klasių mokiniai su mokomųjų dalykų vadovėliais, kuriuos grąžina dalykų mokytojams. 12 val. 7 klasių mokiniai susitinka su auklėtojomis ir užbaigia šiuos mokslo metus (klasių vadovai informuos Jus e. dienyne žinute apie eigą).

6. Birželio 18 dieną nuo 9-11.30 val. į mokyklą ateina tik 8 klasių mokiniai su mokomųjų dalykų vadovėliais, kuriuos grąžina dalykų mokytojams. 12 val. 8 klasių mokiniai susitinka su auklėtojomis ir 12 val. bus išduodami Pagrindinio išsilavinimo I pakopos pažymėjimai (klasių vadovai informuos Jus e. dienyne žinute apie eigą).

7. Grožinės literatūros knygų grąžinimas į mokyklos biblioteką vyks birželio 15-18 dienomis nuo 9-12 val.

8. Mokiniai, keičiantys mokyklą ar išvykstantys dėl kitų priežasčių dėl dokumentų atsiėmimo kreipiasi į klasės auklėtoją. Jei Jums reikalingos pažymos apie mokymąsi ar jo rezultatus, rašykite elektroninį laišką į raštinę rastine@virsuliskiu.vilnius.lm.lt

Visiems sveikatos, ištvermės ir susitelkimo!

Pagarbiai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vaida Babravičienė