PARODA

2020 m. lapkričio 20 d. Vilniaus Viršuliškių mokykloje atidaryta Neiart.lt paroda. Parodos tikslas – supažindinti mokinius ir visuomenę su Neįgaliųjų teisių konvencija per neįgaliųjų ir jų artimųjų meninius tapybos ir emalio darbus, atspindinčius neįgaliųjų teisių konvencijos aspektus. Pradinių klasių mokiniai tolerancijos dienos proga yra pažindinami su neįgaliųjų poreikiais ir pasaulėžiūra. Paroda Vilniaus Viršuliškių mokykloje vyks iki – gruodžio 6 dienos ir vėliau keliaus į ketvirtąją parodą Marijampolėje. Po kiekvienu darbu yra pateiktas autoriaus atvaizdas ir ištrauka iš neįgaliųjų teisių konvencijos, kurią jie stengėsi atspindėti savo kūryba. Neįgaliųjų kūryba, atspindinti neįgaliųjų teisių konvencijos aspektus, pateikiama mokyklos antro aukšto erdėve. Meninių užsiėmimų vadovė ir parodos kuratorė buvusi mūsų mokyklos mokytoja Agnė Varpukevičiūtė, parodų idėjos autorius Tomas Kiveris. Projektas finansuojamas Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM.

Kviečiame aplankyti parodą…