Respublikinis švietimo įstaigų projektas „Čiulbėkit, paukšteliai, mylimoj šalelė“

Vilniaus Viršuliškių progimnazijos priešmokyklinukų grupė „Bitutės“ 2018 m. kovą smagiai dūzgė dalyvaudami Respublikiniame švietimo įstaigų projekte „Čiulbėkit, paukšteliai, mylimoj šalelėj“, kurį organizavo Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rūta“. Organizatoriai labai džiaugiasi, kad projekte dalyvavo 73 Lietuvos ir 1 Lenkijos švietimo įstaiga, į šią iniciatyvą įsitraukė per 300 pedagogų.

Šį projektą sudarė trys etapai:

I – „Sveiki sugrįžę namo“.
Šio etapo metu vaikai buvo supažindinti su parskrendančių paukščių gyvenimo būdu, jų išvaizda bei teikiama nauda gamtai ir žmogui. Mūsų mažieji kūrė darbelius, kuriuose atvaizdavo sugrįžtančius gandrus.

II – „Namelius turėsiu ir linksmai čiulbėsiu“.
Džiugiai dūzgė „Bitutės“ – kalė inkilėlio sieneles, o išbėgę į kiemą stovėjo aukštai užvertę galveles ir stebėjo kaip „dėdės“ į medį kėlė inkilėlį. Vaikai nuoširdžiai dėkoja – technologijų mokytojui Valdui Gapsevičiui, ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėjui Zigmondui Suzanovičiui ir „dėdėms“ Kęstučiui bei Jevgenijui.

III – piešinių paroda ,,Čiulbėkit paukšteliai mylimoj šalelėj“.

Į parodą iškeliavo Majos Ramanauskaitės piešinys „Gulbė“.

Visą projektą ir mus galite rasti: www.darommarijampole.lt www.facebook.com/ekomarijampole