Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą” 2017 m.

Psichologai tvirtina: teisingas gamtos suvokimas padeda vaikui suprasti, kad jis – milžiniško pasaulio dalis, įsisąmoninti, kad pasaulyje viskas turi savo vietą ir paskirtį.
Piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą” – neformalaus vaikų švietimo renginys, skirtas mūsų respublikos ir kitų šalių vaikams. Renginio tikslas ugdyti atvirą, dėmesingą žmogui ir aplinkai vaiką, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, nuostatas į gamtą ir meną. Konkurso organizatorius – Panevėžio gamtos mokykla.

Konkursui piešinių kompozicijas kūrė įvairiomis tapybos ir grafikos technikomis dailės būrelio bei 5-8 kl. mokiniai. Atrinkome 3 piešinius.

Linkime sėkmės ir dėkojame visiems konkurso dalyviams!

Dailės mokytoja Žaneta Puodžiūnienė