Ilgalaikis integruotas 5-8 kl. dailės ir istorijos projektas „Gediminaičių Vilnius“, skirtas Vilniaus 700 metinėms

Vilniaus senamiestis į UNESCO Pasaulio paveldą yra įrašytas kaip išskirtinis viduramžiais susiformavusio miesto pavyzdys, turėjęs reikšmingą įtaką Rytų Europos kultūroje. Ši frazė glaustai ir sausai nusako mūsų sostinės vertę, tačiau nepadeda įsivaizduoti jo istorijos bei perskaityti išlikusių ženklų. Juos atpažinti gali padėti tik atidumas, žinios ir – didžiąja dalimi – fantazija.

Mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai buvo kviečiami tapti aktyviais vilniečiais, domėtis Vilniaus istorija, paveldu, kultūra, vertybėmis ir kūrybiškai pažvelgti į savo miestą.

Sukurta mokinių kūrybinių darbų paroda ir papuošta mokykla Vilniaus gimtadienio minėjimui. Kraštotyros ir etnokultūros būrelio mokiniai piešinių parodą ir trumpą Vilniaus pradžios istoriją pristatė per aktyviąją veiksmo pertrauką  „Pasveikink Vilnių“. Džiaugiamės ir dėkojame mokiniams už aktyvumą ir įdomius kūrybinius darbus!

Projekto vadovės – mokytojos Nijolė B. ir Žaneta P.