MOKINIŲ UNIFORMOS

Nuo 2023-2024 m. m. Vilniaus Viršuliškių mokykloje 1-8 klasių mergaitėms ir berniukams uniforma yra tokia: pasirinkto dizaino džemperis ar gobtuvas su mokyklos emblema.

UNIFORMŲ ĮSIGIJIMO TVARKĄ 2024 M. RASITE ČIA

VILNIAUS  VIRŠULIŠKIŲ MOKYKLOS džemperių / gobtuvų PAVYZDŽIUS RASITE ČIA

Džemperius, gobtuvus įsigyti galite internetinėje parduotuvėje adresu: www.uniformosinternetu.lt

Mokykloje yra galimybė pasimatuoti džemperius, gobtuvus. Pirmadieniais – penktadieniais nuo 8 iki 16 val.

DĖVĖJIMO TAISYKLĖS

1. Būtina džemperį / gobtuvą vidinėje pusėje paženklinti savininko vardu.
  2. Džemperis / gobtuvas dėvimas kiekvieną dieną visus mokslo metus.
  3. Džemperį / gobtuvą taip pat būtina dėvėti per šventes, konkursus, viktorinas ir pan. bei atstovaujant mokyklą už jos ribų kitose įstaigose, oficialiuose renginiuose ir pan.
  4. Be džemperio / gobtuvo mokinys (-ė) į mokyklą gali atvykti mokyklos savitvarkos dienų ar švaros akcijų metu, išvykų bei ekskursijų metu arba jei susitariama kitais Mokinių tarybos pasiūlytais ir direktorės patvirtintais atvejais.
  5. Klasės vadovas kontroliuoja, ar mokiniai mokykloje dėvi džemperį / gobtuvą.
  6. Periodiškai kontrolę vykdo ir socialinis pedagogas.

Atnaujinta: 2024-04-05