„Kalbų Kengūra 2022“

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas organizavo respublikinį projektą „Kalbų Kengūra 2022“. Sėkmingiausiai šiame projekte dalyvavę moksleiviai apdovanojami spalvotais rezultato lygmenį atitinkančiais diplomais.

Šiame projekte (užsienio kalbos programoje) dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Anglų ir rusų kalbos užduotis kovo mėnesį atliko 29 mokiniai besimokantys 3-8 klasėse. Dalyvaudami projekte ,,Kalbų Kengūra” mokiniai pasitikrino bei pagilino anglų ir rusų kalbos žinias, išbandė jėgas varžydamiesi su visos šalies mokiniais.

Auksinės Kengūros diplomus pelnė: 4a klasės mokinys Domantas Jarmalavičius, 5a klasės mokinė Laurita Ivaškaitė, 5b klasės mokinė Kamilė Pundinaitė, 6a klasės mokinės Aistė Bukauskaitė ir Gabija Brebbia, 6b klasės mokinys Ugnius Kariniauskas, 6c klasės mokiniai Greta Šliavaitė, Mantas Novoidarskis ir Džiugas Baranauskas, 7c klasės mokinė Ieva Pašiušytė, 7b klasės mokinė Greta Kaušinytė, 8a klasės mokiniai Meda Janulionytė ir Ingvaras Mameniškis.

Sidabrinės Kengūros diplomus pelnė: 8a klasės mokinys Dovydas Kivilša, 8b klasės mokinys Dovydas Mažulis.

Oranžinės Kengūros diplomą pelnė 4b klasės mokinė  Urtė Lesnikauskaitė.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklos mokinių pasiekimais respublikiniam užsienio kalbų projekte „Kalbų Kengūra 2022“!

Anglų kalbos mokytoja Rasa Aleksandravičienė