Vilnius miniatiūrose

Vilnius – unikalios architektūros miestas. Jame gražiai susilieja gamta ir įvairių stilių architektūra: paslaptingi senamiesčio gatvelių labirintai, grakštieji gotikos bokštai, puošnaus baroko ir griežtojo klasicizmo statiniai, šiuolaikinės architektūros siluetai.

Mūsų mokyklos moksleiviai dalyvavo Vilniaus miesto dailės mokytojų ir 7-12 klasių mokinių parodoje – konkurse „Vilnius miniatiūrose 7“.

Miniatiūrų autoriai mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo meilę gimtajam miestui, perteikti jo kultūrinius reiškinius, atspindėti realią Vilniaus miesto aplinką, architektūrą, asmenybes, vertybes, miestelėnų pomėgius.

Paroda – konkursas „Vilnius miniatiūrose. Vilniaus šventės ir kasdiena“ skirtas Vilniaus įkūrimo 700-ųjų metų jubiliejui.

Dailės mokytoja Žaneta