Pasibaigus mokslo metams ir visiems skambučiams nuskambėjus… Mūsų mokyklos folklorinio ansamblio vaikai prisijungė prie vasaros stovyklos „VASAROS NUOTYKIS“, kur su džiaugsmu leidosi į vasaros nuotykius: keliavome, žaidėme, puošėmės, šokome, piešėme, smalsavome, domėjomės, sušlapome, skraidėme, valgėme ledus ir džiaugėmės vasara.
Parengė muzikos mokytoja Dalia
