Aktyvuko akademija

Nuo 2021 m. rugsėjo mėn. Viršuliškių mokyklos 3-4 klasių mokinių grupė dalyvauja projekte „AKTYVUKAS“,  bendrai finansuojamame LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Aktyvuko misija: iki 2022 12 31 įžiebti meilę savo sveikatai ir sportui penkiolikos Vilniaus miesto mokyklų mokiniams!

Organizuotos paskaitėlės:

• mokiniams sporto ir sveikos mitybos temomis;
  • jų tėveliams apie sportą ir vaikų sveiką mitybą;
  • mokytojams apie vaikų fizinį aktyvumą ir sveiką mitybą suaugusiesiems.

Daugiau informacijos

Supratę sporto reikšmę, mokiniai mankštinasi rytais prieš pamokas, o kiekvieną ketvirtadienį dvi mokinių grupės dalyvauja unikaliose sporto treniruotėse. Projekte „Aktyvukas“ mokiniai dalyvauja noriai. Nekantriai laukia kiekvieno užsiėmimo, kurio metu išmoksta daug naujų judrių žaidimų, dalyvauja įvairiose estafečių rungtyse, susipažįsta su naujais draugais. Naudodami kamuolius, lankus, lazdas, kėglius ir kitą sportinį inventorių, žaidžia kūrybinius žaidimus, rungtyniauja  individualiai ir komandose.

Trečiokai ir ketvirtokai – mažieji sporto entuziastai, laiką praleidžia linksmai, patirdami teigiamas emocijas. Berniukai parodo fizinius ir sportinius gebėjimus. Patinka, nes: smagūs, aktyvūs, įdomūs sportiniai žaidimai. Džiaugiasi mokydamiesi vieni iš kitų.

Atnaujinta: 2023-05-04