„Erasmus+“ programos seminaras „Digital wellbeing for educators“

Kovo 30 – balandžio 1 dienomis Vengrijos sostinėje Budapešte vyko tarptautinis Erasmus+ programos kontaktinis TBV seminaras „Digital wellbeing for educators“, kurį organizavo Vengrijos nacionalinė „Erasmus+“ agentūra.

Švietimo mainų paramos fondas organizavo konkursą ir skyrė tris vietas dalyviams iš Lietuvos. Seminare dalyvavo mūsų mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Ieva Jankauskienė, Alytaus Dzūkijos mokyklos direktorė Vilija Sušinskienė ir Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Aleksej Peržu.

Seminaro metu buvo pristatytos „Erasmus+“, „eTwinning“, „School Education Gateway“ naujovės, aptarti būdai, kaip „Erasmus+“ projektai galėtų prisidėti prie skaitmeninės gerovės Europoje tobulinimo, ieškota būdų, kaip efektyviai įgyvendinti kokybiškus projektus. Seminaro rengėjai skyrė dėmesį ir nuotolinio ugdymo pasekmių aptarimui.

Dalyviai dalinosi savo patirtimi, pristatė savo Erasmus+ projektus. Šie pokalbiai ir pristatymai tapo tikru įkvėpimo šaltiniu kiekvienam dalyviui. Tikimės, kad idėjos, atsiradusios seminaro metu, ateityje taps realybe. Dėkojame Švietimo mainų paramų fondui už suteiktą galimybę tobulinti savo kvalifikaciją užsienyje.

Daugiau informacijos apie „Erasmus+“

Atnaujinta: 2024-02-29