Stotelė Nr. 2 „Lietuvos žemėlapis“

Lietuvos žemėlapis

Įrengimo tikslas – panaudojant šioje stotelėje esančią informaciją mokiniai naudodami planšetes arba mobiliuosius įrenginius gali gauti informaciją apie tuo metu Lietuvos žemėlapyje QR koduose įvestą informaciją (pvz. Lietuvos dvarai, Lietuvos pilys, saugomos teritorijos ir kita). QR kode informacija nuolat keičiama.

Stotelės panaudojimo galimybės – naudojant išmaniuosius įrenginius, kuriuose yra interneto ryšys mokiniai nuskenavę QR kodą gali perskaityti įkeltą informaciją apie skirtingus su Lietuva susijusius faktus, nuotraukas, įdomias mintis.

Kviečiame pasidomėjus Lietuvoje įkurtais apžvalgos bokštais juos aplankyti vasaros atostogų metu ir atnešti nuotraukų iš savo kelionių rugsėjo pirmąją savaitę savo klasių mokytojoms.

Informaciją apie Lietuvos kraštovaizdžio apžvalgos bokštus parengė mokytoja Viktorija ir 4B klasės mokiniai.

Informaciją apie Lietuvos dvarus parengė mokytoja Rita ir 4C klasės mokiniai.

Informaciją apie Lietuvos didžiuosiu kunigaikščius parengė mokytoja Ramunė ir 4A klasės mokiniai.

Stotelės kuratoriai – mokytojos Ramunė, Rita ir jų auklėjamųjų klasių mokiniai

Atnaujinta: 2024-03-01