Tarptautinis nuotolinis eTwinning projektas „I protect my future and my climate“

Vilniaus Viršuliškių mokyklos mokiniai kartu su geografijos mokytojais Živile Šimkiene ir Norbertu Motiejūnu, anglų kalbos mokytoja Daiva Kuzmickiene, gamtos ir žmogaus mokytoju Vadimu Pavlovu, IT mokytoja Olga Sosunova, 2022 metų sausio-gegužės mėnesiais dalyvavo tarptautiniame nuotoliniame projekte eTwinning platformoje „I protect my future and my climate”. Buvo organizuojamos įvairios su aplinkosauga susijusios veiklos, akcijos, mokiniai dalyvavo edukacinėse programose, kūrybinėse veiklose, aplinkos tvarkymo akcijose, integruotose pamokose. Taip pat rengė plakatus, kūrė komiksus, nuotoliniu būdu bendravo su mokiniais iš Ispanijos, Turkijos, Italijos, siuntė vieni kitiems elektroninius atvirukus, sveikindami su Žemės diena. Projektas atkreipė dėmesys į klimato pokyčius, žemės taršą ir kiekvieno žmogaus galimybę saugoti ir gražinti mus supančią aplinką. Apie projekto veiklas daugiau sužinoti galite:

Twinspace
I PROTECT MY FUTURE AND MY CLİMATE

Mūsų mokyklos penktokai prieš atostogas gražino mokyklos aplinką. Šaunuoliai!

Dalyvaudami tarptautiniame nuotoliniame projekte eTwinning platformoje „I protect my future and my climate“, 1-4 klasių mokiniai savo piešiniais ir eksperimentais minėjo Pasaulinę vandens dieną. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų.

6-8 klasių mokiniai sukūrė filmuką, kuriame dalinasi patarimais kaip galime apsaugoti gamtą. Patarimai labai paprasti ir praktiški – prie aplinkosaugos galime prisidėti kiekvienas!

Veiklą organizavo geografijos mokytojai Živilė Šimkienė ir Norbertas Motiejūnas, anglų kalbos mokytoja Daiva Kuzmickienė.

1-4 klasių mokiniai dalyvauja konkurse „Saugokime gamtą – panaudokime dar kartą“. Mokiniai kūrybiškai panaudoja įvairias medžiagas taip parodydami rūšiavimo svarbą. Mokiniai kviečia drauge kurti saugesnį, gražesnį ir švaresnį pasaulį.

Konkursą organizuoja pradinių klasių mokytoja Viktorija Voitukovič – dėkojame  jai.

Pirmoji projekto užduotis – logotipo kūrimas. IT pamokų metu 5-8 klasių mokiniai kūrė plakatus-logotipus, skirtus projekto temai „I protect my future and my climate“.

Mūsų mokyklos mokinių Gretos Šliavaitės (6c kl.) ir Majaus Mato Suckelio (5d kl.) plakatai tarptautinio nuotolinio projekto eTwinning platformoje „I protect my future and my climate“ kalendoriuje (gruodis)!

6 klasių mokiniai, geografijos pamokų metu dalyvavo Kahoot žaidime – viktorinoje, kurios metu patikrino savo žinias apie aplinkosaugą, klimato atšilimą ir kitas gamtai ir žmogui aktualias temas. Tokiame pačiame žaidime dalyvavo ir kitų projekto partnerių šalių mokiniai! Aplinkosauga yra svarbi visame pasaulyje!

Atnaujinta: 2024-02-29