MOKYKLOS EMBLEMA, VĖLIAVA IR HIMNAS

Vilniaus Viršuliškių mokyklos emblema

Vilniaus Viršuliškių mokyklos vėliava

Vilniaus Viršuliškių mokyklos 2023 – 2024 mokslo metų vėliava

Kiekvienais metais mokykloje vyksta mokslo metų vėliavos rinkimo konkursas, kurio metu išrenkama ateinančių mokslo metų vėliava. Šių mokslo metų vėliava sukurta pagal mūsų mokyklą baigusios 8B klasės mokinės Gretos Kaušinytės idėją.

Gretos Kaušinytės mokslo metų vėliavos idėja
Pakelta 2023 – 2024 mokslo metų Vilniaus Viršuliškių mokyklos vėliava

Vilniaus Viršuliškių mokyklos 2022 – 2023 mokslo metų vėliava

2022 – 2023 mokslo metų vėliava sukurta pagal 5A klasės mokinio Dominyko Liepos idėją.

Dominyko Liepos mokslo metų vėliavos idėja
2022 – 2023 mokslo metų Vilniaus Viršuliškių mokyklos vėliava
Pakelta 2022 – 2023 mokslo metų Vilniaus Viršuliškių mokyklos vėliava

Vilniaus Viršuliškių mokyklos himnas

Mokykla! Mokykla! Čia tavo draugai, čia tavo vieta! Mokykla! Mokykla! Tik pašauk ir mes būsim greta.

Nėr kada čia žiopsot. Nusijuok smagiai, ir gal išmokai kažką. Mes dar tiek daug turim pagalvot. Mes dar tiek daug turim padaryt. Tavo rankoje – mano ranka.

Nėr kada čia liūdėt. Nesipyk, pažiūrėk – tarp mūsų taika. Kiek kartu galim padaryt, Kiek vilčių mes padėjom pasėt. Viršuliškės – pasaulio centre.

Visi kartu. Ačiū visiems! Visi drauge. Ranką silpniems!

Himną sukūrė 2001 m. abiturientas Domantas Razauskas

Atnaujinta: 2024-02-29