NUOTOLINIO MOKYMO APLINKA „GOOGLE CLASSROOM“

Nuo 2020-2021 mokslo metų pradžios mokykloje pradėjome naudoti nuotolinio mokymo platformą „Google Classroom“.

Ši mokymo platforma nesunkiai leidžia vykdyti nuotolinį bendravimą naudojant vaizdo konferencijų įrankį „Google Meet“ kuris yra integruotas į Classroom platformą, tam yra reikalingas kompiuteris arba išmanusis įrenginys su internetu, kamera ir mikrofonu. Classroom mokymo aplinka turi ir kitų naudingų funkcijų, pavyzdžiui patogus mokomosios medžiagos, užduočių, multimedijos įkėlimas ir peržiūra. „Google Docs“ (nemokama „Microsoft Office“ alternatyva) integracija taip pat nesunkiai leidžia atlikti arba paruošti ir pateikti medžiagą neuždarius interneto naršyklės lango, jei naudojamame įrenginyje nėra įdiegtų Word, Excel, Powerpoint programų.

Naudojant Classroom aplinką kompiuteryje papildomai nieko įdiegti nereikia, kadangi viskas veikia interneto naršyklėje. Norint naudoti Classroom išmaniajame įrenginyje, papildomai reikia įsidiegti „Google Classroom“ ir „Google Meet“ programėles iš įrenginio programėlių parduotuvės (šios yra nemokamos).

PERSKAIČIUS ŽEMIAU ESANČIUS NAUDOJIMO APRAŠUS, SVARBU ŽINOTI, KAD MOKINIŲ PRISIJUNGIMUOSE NELIEKA „@virsuliskiumokykla.com” GALŪNĖS KAIP BUVO ANKSČIAU, O KEIČIASI Į „@vvm77.lt”
pavyzdžiui: vpavardenis@vvm77.lt

Vilniaus Viršuliškių mokyklos „Google Classroom“ nuotolinės mokymo aplinkos pagrindų naudojimo aprašas mokiniams ir jų tėvams

Google Classroom naudojimas telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose