1,2 PROC. PARAMA

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, mokyklos darbuotojams ir visiems, kurie pervedė 1,2% savo pajamų mokesčio dalį mūsų mokyklai.
          Kviečiame ir šiemet paremti mūsų ugdymo įstaigą. Tai Jums nieko nekainuos, o mokyklai Jūsų parama bus labai vertinga. 2024 m. gautos lėšos ir vėl bus tikslingai panaudotos ugdymo(si) aplinkos gerinimui.
          Pagal LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, iki 1,2  proc. pajamų mokesčio dalies Jūs galite skirti pasirinktai organizacijai. Informacija svetainėje: https://www.vmi.lt/evmi/paramos-skyrimas.
          Skirti pajamų mokesčio dalį už 2023 m. ir vėlesnius metus galite tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), teikiant prašymą FR0512 (5 versija). Šią prašymo formą galite pateikti iki 2024 m. gegužės 2 d.
          Prieš skirdami paramą nepamirškite užpildyti pajamų deklaracijos, kitaip Jūsų parama nebus įskaityta. Prašymą gali pildyti visi gyventojai, kurie 2023 metais turėjo pajamų ir VMI yra pateikę GMP308 deklaraciją.
          Pildant prašymą atsiskaitomoji sąskaita ir kita banko informacija nereikalinga.
          Iš anksto dėkojame visiems, kurie ketina prisidėti prie paramos mokyklai!

Vilniaus Viršuliškių mokyklos rekvizitai:
Paramos gavėjas: VILNIAUS VIRŠULIŠKIŲ MOKYKLA
Paramos gavėjo kodas: 190002379
Buveinės adresas: VIRŠULIŠKIŲ G. 7, VILNIUS

Kaip skirti 1,2 proc. paramą?

1,2 proc. paramos lėšų panaudojimo ataskaita 2024 m.

Atnaujinta: 2024-02-29