1A kl. edukacinė išvyka į Vilniaus saugaus miesto centrą

Sausio 18 d. 1a kl. mokiniai  viešėjo Vilniaus Saugaus eismo centre. Svarbu  išmokyti vaikus saugaus elgesio gatvėje, namuose, mokykloje. Tad tuo tikslu ši išvyka ir buvo organizuojama. Vaikai   klausėsi saugaus miesto centro darbuotojų skaitomų paskaitėlių apie saugų eismą ir sveiką gyvenseną. Pasakojimą paįvairino filmuota medžiaga, pratybos, šviečiantys šviesoforai. Vaikai ėjo per gatvę, apsidairydami į kairę ir į dešinę, laikėsi dešinės, nesistumdė, nelaikė rankų kišenėse. Pasirodo, jog einant susikabinus, perėjoje reikia paleisti draugo ranką.

Paskaitėlė apie sveiką gyvenseną įpareigojo susimąstyti, pagalvoti apie savo įpročius, kaip reikėtų jų atsikratyti ar įprasti laikytis. Filmukai, piešiniai pavaizdavo kaip įvairūs vaikų ir suaugusiųjų įpročiai įtakoja žmonių gyvenimą, bendravimą, kultūrą, sveikatą. Tad išmokome taisyklingai sėdėti, supratome kaip svarbu laikytis dienotvarkės, susitvarkyti žaislus, savo darbo vietą, nešiukšlinti, vartoti palankius sveikatai maisto produktus ir gėrimus ir kt.

Pasisėmę naudingų žinių, mokysimės būti saugūs, mandagūs, pareigingi.

Parengė 1a kl. mokytoja Janė Darafėjienė