1A kl. mokinių „skrydis“ Erdvėlaiviu Žemė 2022

Erdvėlaivis Žemė – mokslo festivalis, vykstantis Lietuvos miestuose rugsėjo mėnesį. Pirmą kartą festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ įvyko 2004 m. Dauguma renginių yra nemokamos populiariosios paskaitos iš kokios nors mokslo srities. Renginius organizuoja Lietuvos universitetai: VU, VGTU, KTU, ŠU, KU.

1A kl. mokiniai šiemet taip pat pirmą kartą  įsijungė į šio festivalio organizuojamus renginius. Vaikai dalyvavo renginyje,, Plaukuotų žvėrių apžiūra ir jų istorijos VU zoologijos muziejuje“. Čia mokiniai pažvelgė į akis plaukuotiems ir beplaukiams žinduoliams, kuriuos dovanojo garsūs VU mecenatai. Tarp jų pamatė ir Gedimino Vaitiekūno dovanotą žvėrių kolekciją. Įdomiai apie žvėris papasakojo VU zoologijos muziejaus darbuotoja. Pokalbyje taip pat aktyviai dalyvavo ir mokiniai.

Parengė 1A kl. mokytoja Janė Darafėjienė