2B edukacija „Cukrus ir jo savybės“

Lapkričio 15 d. 2B klasės mokiniai sulaukė svečių. Atvyko edukatorė Justė, kuri papasakojo iš ko pagamintas cukrus ir kodėl jo taip norisi. Vyko diskusija, kodėl reikia cukrų vartoti saikingai. Mokiniai gavę užduotis spėjo, kiek cukraus šaukštelių yra sultyse, actimele, vafliuose, giroje  ir kituose produktuose. Kai atėjo tiesos akimirka ir edukatorė Justė parodė ekrane, kiek cukraus šaukštelių įdėta į paminėtus produktus, vaikai užsiėmė už galvų ir negalėjo patikėti, kiek daug cukraus kai kuriuose produktuose.
Po to vaikai darė eksperimentą su cukrumi, šiltu vandeniu ir spalvotu skysčiu. Stebėjo, kaip cukraus kiekis vandenyje pakeičia jo tankį ir mėgintuvėlyje pasigamino sluoksniuotus spalvotus skysčius.
Padėkoję  edukatorei pažiūrėjome video apie sveiką mitybą, pasiskirstėme grupėmis ir  kibome į darbą piešti sveikos mitybos piramides.
Darbus pabaigę pasivaišino savo atsineštais sveikais užkandžiais.

Parengė pradinių klasių mokytoja Edita Vlasovė