2B gido įrangos išbandymas lauke

2B klasės mokytoja Edita Vlasovė dalyvavo projekte „Vilnius yra mokykla“ ir šiandien su mokiniais išbandė gido įrangą. Kiekvienas vaikas gavo ausinukus, per kuriuos, net ir nuėjus tolesnį atstumą, girdėjo ką sako mokytoja kalbėdama į šalia įsegtą mikrofoną.

Keliavome į mokyklos kiemą ir šalia mokyklos, prisiminėme medžius ir jų dalis, vardino spygliuočius ir lapuočius, bei kuo jie skiriasi, prisiminė kelio ženklus ir kaip tinkamai pereiti gatvę. Vaikai su entuziazmu vykdė mokytojos nurodymus, pvz. nueikite ir atsistokite šalia beržo, pušies ir pan.

Mokiniams labai patiko naudotis šia įranga, tad jau laukia kito išėjimo ir jau ne mokyklos kieme ar šalia mokyklos, o mieste! 🙂 Juk VILNIUS YRA MOKYKLA! 🙂

Parengė mokytoja Edita