2B klasės išvyka į Operos ir baleto teatrą

2B klasės mokiniai lankėsi Nacionalinio Operos ir baleto teatro užkulisiuose. Kadangi ne viską buvo galima fotografuoti, tad pasidalinsime tik dalimi vaizdų, visa kita liko vaikų atmintyje.
Ekskursija buvo labai įdomi, nes mokiniai ne tik pamatė, bet ir iš gidės Gabrielės sužinojo daug įdomių ir paslaptingų užkulisių dalykų: iš kur nusileidžia speciali danga, skirta baleto šokėjams, kur stovi ir kaip atrodo vadovo pultas, kuriuo pagalba duodamos komandos atlikėjams, kur ir kaip gimsta dekoracijos, ir dar daug įdomybių bei aplankėme siuvyklą, kuriai vadovauja vieno iš klasės berniukų mama. Ji aprodė matavimosi erdvę, vaikams teko pasimatuoti keletu kostiumų ir toliau nužingsniavome į siuvyklą, kurioje yra daugybė rūbų, siuvimo mašinų ir kitų reikmenų.
Po edukacijos visi skanavome karšto šokolado.

Parengė mokytoja Edita Vlasovė