2C klasės Kalėdinė išvyka

Gruodžio 18 d., 2C klasės mokiniai su mokytoja vyko į Valstybinio ansamblio „Lietuva“ šventinių nuotykių ir stebuklų kupiną kalėdinį muzikinį spektaklį „Mikalojaus sapnas“. Nepaprasto jaukumo, juoko ir gražios muzikos pripildytas spektaklis užbūrė vaikus. Spektaklio metu buvo gyvai atliekami kūriniai, žaismingi teatralizuoti pasirodymai, įtraukiantis veiksmas, kuris vaikams norėjo pasakyti, kad jie patys gali ir kuria stebuklus. O tėveliams, matyt, norėjosi priminti, kaip svarbu per šventes nepasinerti į Kalėdų vajų – maisto gaminimą, dovanų pirkimą, namų ir savęs puošimą, kuomet praleidi patį svarbiausią – buvimą kartu su tau brangiais artimaisiais. Šio kalėdinio spektaklio specifika ta, kad vaikai jau ateina į šventę su pakilia nuotaika ir laukdami Kalėdų Senelio, tad emocijos pačios gražiausios, nes po spektaklio senelis Kalėda pakvietė vaikus autentiškiems advento žaidimams ir visus apdovanojo kalėdinėmis dovanomis.

Parengė mokytoja Rasa Ališauskienė