4A klasės išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą

4A klasės mokiniai įtvirtindami pasaulio pažinimo žinias apie Lietuvos Respublikos Seimo darbą, struktūrą dalyvavo edukacinėje išvykoje.
Šią išvyką mokiniams organizavo Seimo narė Jurgita Sejonienė, 4A klasės mokinės Vaivos Sejonaitės mama. Ji ir jos patarėjai pasitiko mus Seimo rūmuose, papasakojo mokiniams apie savo darbą Seime, atsakinėjo į vaikų pateiktus klausimus.
Ekskursija tęsėsi Lietuvos Respublikos Seimo posėdžių salėje, mokiniai galėjo stebėti vykstantį posėdį, o Spaudos konferencijų salėje – pasėdėti politikų darbo vietose.
Ketvirtokai aplankė ir svarbiausią Seimo rūmų vietą – Kovo 11-osios Akto salę, kurioje 1990 metų kovo 11 dieną buvo atkurta mūsų valstybės nepriklausomybė.
Ekskursijos pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir laimingi atsisveikino su Seimo rūmais.

Parengė mokytoja Daiva