2026 m. gegužės 14 d. 5A, 5B, 6A, 7A, 7B, 7C klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Šiaulius. Mokiniai aplankė „Rūtos“ šokolado muziejų, kur sužinojo šokolado istoriją nuo kavos pupelės iki šokoladinių saldainių. Dalyvavo edukacinėje saldainių gaminimo programoje. Aplankė Šiaulių senamiestį, Dviračių muziejų, nuvyko į Kryžių kalną. Linksmai dainuodami ir su puikia nuotaika grįžo į Vilnių.
Parengė 7C kl. auklėtoja Renata Paliukaitė
