7-8 klasių integruotas projektas „Netradicinės medžiagos kūryboje. Augalai“

Integruoto menų ir biologijos dalykų projekto „Netradicinės medžiagos kūryboje. Augalai“ metu  7-8 klasių mokiniai susipažino su fitodizainu (Fitodizainas – puošimas augalais (graikiškai žodis „fiton“ – augalas, angliškai „design“ – projektas, piešinys). Tai mokslas apie augalus, augalų kompozicijų sudarymą, jų išdėstymą.), jo stiliais, kompozicijų formomis, su gėlių ir dekoratyvinių augalų džiovinimo metodais, apdirbimu ir saugojimu. Skatinami tausoti ir mylėti gamtą, mokėsi stebėti ją, jos pokyčius. Susipažinę su įvairiais augalais, jų savybėmis, atsirinko tinkamas gamtines medžiagas praktiniams darbams. Iš gėlių, gamtinių ir netradicinių medžiagų savarankiškai kūrė kompozicijas – augalais „aprengė“ savo kurtus modelius, vadovaujant mokytojoms Laimai ir Žanetai.