7c klasės išvyka į Vilniaus universitetą

Sausio 27 dieną Viršuliškių mokyklos 7c klasės mokiniai su klasės vadove mokytoja Zita ir matematikos mokytoja Diana pažymėdami Vilniaus 700 metų jubiliejų aplankė senojo Vilniaus universiteto biblioteką.

Mokinius pasitiko gidė Birutė, kuri papasakojo apie universiteto bei bibliotekos istoriją, atsakė į klausimus. Septintokai ir mokytojos grožėjosi bibliotekos eksponatais, seniausiomis knygomis, susipažino su buvusios observatorijos prietaisais. Teko palypėti ir siaurais įvijais senoviniais laipteliais į bokštą, iš kur atsivėrė nuostabi Vilniaus panorama.

Visus sužavėjo P.Smuglevičiaus salės didybė, J.Lelevelio jauki kobalto mėlynumo sienomis koplyčia, senojo Vilniaus vaizdai pro bibliotekos langus. Mokiniai grįžo pasisėmę naujų įspūdžių, emocijų.

Parengė mokytoja Zita Šaulytė