NESVEIKAS MAISTAS

Karantino metu keitėsi ne tik mūsų kasdieniai įpročiai, bet ir mityba. Leidžiant laiką namuose nepastebimai dažniau užkandžiavome, lepinome save saldumynais, dėl poreikio mažiau lankytis parduotuvėse, daugiau valgėme produktus, kurie ilgai negenda (šaldytus pusfabrikačius, mėsos pusgaminius, makaronus ar konservus). Tačiau norint išlikti sveikiems, verta prisiminti ir ugdyti gerus maitinimosi įpročius.
Taigi – ar gyvenate sveikai? Ar žinote, kas sveika, o kas ne? Juk apie tai tiek daug kalbama… Tetos ir dėdės per televizorių, aiškina, ką daryti, kad ilgai ir sveikai gyventume, laikraščiai pilni gydytojų patarimų. Rodos, keista būtų nežinoti, kas sveika, o kas ne.
Integruotoje su sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai programa dailės pamokoje mokyklos 6 klasių mokiniai piešė piešinius, kuriais norėjo visiems priminti, koks maistas nėra sveikas.

Dailės mokytoja Žaneta Puodžiūnienė