ABĖCĖLĖS šventė 1A klasėje

Smagu matyti, kaip pirmokėliai rugsėjį buvę nedrąsūs, paaugę ir daug sužinoję kaip tie šaltinėliai bėga, skuba į mokslo ir žinių pasaulį. Padedami kantrių mokytojų ir rūpestingų tėvelių, mokėsi pažinti raides, skaičius, pasaulį, dainuoti ir šokti, padėti vieni kitiems, išklausyti, mandagiai elgtis.

Gegužės 30 d. į mokyklos aktų salės duris pasibeldė skambi ir spalvinga ABĖCĖLĖS šventė. Pagaliau visos raidelės jau išmoktos. Smagu pasidžiaugti, pasididžiuoti, pamatyti, kaip netvarkingai besimėtančios raidelės „sugriūva“ į prasmingus žodelius: Lietuva, mama, mokykla, ačiū, knyga…

Mažieji pirmokėliai deklamavo eilėraščių posmus, prasidedančius įvairiomis raidėmis, šoko, dainavo ir džiaugėsi, kad jau pažįsta visas abėcėlės raides ir patiria skaitymo džiaugsmą.

Parengė mokytoja Janė Darafėjienė