Sveikiname!
Vilniaus miesto sporto mokyklos „Sostinės tauras“ rankinio komandą Lietuvos U11 merginų čempionate iškovojusias pirmą ir antrą vietas, mūsų – Viršuliškių mokyklos ketvirtokes: Tėją Gasparavičiūtę, Laurą Petrauskaitę, Smiltę Kirstukaitę, Dominiką Mamedovą, Eivilę Mazaliauskaitę, Emiliją Dobrovolskaitę, Emiliją Raudonikytę, Patriciją Jančiukaitę, Paulą Piroženko, Skaityti visą
