Birželio 8d. – paskutinė diena mokykloje

1B klasės mokiniai ją praleido žaismingai:

• įminė mįsles;
  • vaizdavo gyvūnus, kuriuos klasės draugai turėjo atspėti;
  • dalinomės įspūdžiais vykusios ekskursijos į Trakus bei žiūrėjome nuotraukas/filmuotą medžiagą iš šios išvykos;
  • mokyklos lauko klasėje piešė artėjančios vasaros svajones/planus;
  • aplankėme 1-mų klasių įrengtą lauko stotelę „Basų kojų takas“ bei apžiūrėjome keletą kitų lauko stotelių;

Ir dienos pabaigoje gamtos apsuptyje susirinkome visi atsisveikinti iki rudens. Kartu su tėveliais, broliais, sesėmis kartu leidome laiką, šnekučiavomės, vieni kitiems padėkojome, užkandžiavome, žaidėme, skanavome ledus, atsisveikinome su Arvydu ir jo šeima, kurie iškeliauja gyventi į kitą miestą. Arvydui atsiminimui įteikėme albumą su nuotraukomis, kurios buvo įamžintos nuo mokslo metų pradžios iki paskutinių mokslo metų dienų bei klasės draugų atvirutės su linkėjimais, atsisveikinimo žodžiais.  Taip visi draugiškai susibūrę palydėjome paskutinę dieną mokykloje.

Ačiū mokiniams už pastangas mokantis bei tėvams už supratingumą ir bendradarbiavimą.

Parengė mokytoja Edita Vlasovė