Edukacinė kelionė į „Paukščių kaimą“

Š. m. spalio 27 dieną 1A ir 1C klasių mokiniai lydimi klasių auklėtojų Janės Darafėjienės ir Rasos Ališauskienės  vyko į edukacinę kelionę „Paukščių kaimą“, Ignalinos rajone. Visus maloniai pasitiko sodybos šeimininkė Laima Rakauskienė.  Šeimininkė mus pasitiko su specialiai paruošta programa. Čia mokiniai degustavo didelėje keptuvėje lauke ant žarijų keptus įvairių rūšių kiaušinius – putpelių, vandens paukščių, vištų, kalakutų. Mūsų laukė pažintis su vandens ir naminiais paukščiais,  istorijos bei mįslės didžiausiame – apie 50 žmonių talpinančiame lizde. Taip pat vaikai maitino stručius, asiliuką, ožkytes. Bandė rašyti žąsies plunksna. Vėliau visi vaišinosi žolelių arbata ir naminiais sausainiais. Pasisotinę, patyrę naujų įspūdžių ir truputį pavargę laimingai grįžome į sostinę.

Parengė 1A klasės mokytoja Janė Darafėjienė