Edukacinė pamoka Pinigų muziejuje

Netradicinės ugdymo erdvės padeda pažinti reiškinius natūraliomis sąlygomis, stiprina bendravimą bei bendradarbiavimą. 4C klasės mokiniai gegužės 19 d. vyko į Pinigų muziejų. Edukacinė pamoka praturtino mokinius įvairiomis banko naujovėmis. Teko praverti šalių stalčius ir susipažinti su įvairių šalių pinigais, pasikartoti pasaulio žemėlapio žinias, pamatyti, kaip senovėje buvo kalamos monetos ir kaip pinigai gaminami šiandien. Mokėsi kaip atskirti tikrą pinigą nuo padirbto, atrado skirtingus apsaugos požymius. Vaikai patys nusikalė savo pinigėlį, pasisvėrė ir sužinojo, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš aukso. Išklausius edukacinę pamoką, atliko testą ir gavo kitų Pinigų muziejaus dovanų. Likome dėkingi banko vadovei už suteiktą galimybę sužinoti daug naujų dalykų.

4C kl. mokytoja Janė Darafėjienė