Ekskursija į LRT

Balandžio 10 d. 3A klasės mokiniai lankėsi LRT muziejuje, susidomėję klausėsi gidės pasakojimo apie tai, kaip Sausio 13 buvo užgrobtas pastatas, apžiūrėjo Sausio 13-osios šaudymus menančią sieną, klausėsi istorinių įrašų , apžiūrėjo unikalią radijo bei TV technikos ekspoziciją. Lietuvos nacionalinės televizijos ir radijo pastate, esančiame S. Konarskio 49,  susipažino su  moderniausia radijo ir TV studija Baltijos šalyse, stebėjo pasirengimą laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ filmavimui,  pasikalbėjo su laidos „Stilius“ vedėja ir operatoriumi, stebėjo, kaip dirba televizijos laidų montuotojai, įvairių radijo laidų vedėjai, galėjo prisėsti prie mikrofonų. Labai smagu buvo pasivaikščioti po patalpas, kuriose filmuojamos laidos – „Panorama“, „Svarbi valanda“, „Eurolyga per LRT“. Ekskursijos metu mokiniai lankėsi senojoje Gustavo virtuvėlėje, stebėjosi ten esančiomis dekoracijomis, pagamintomis iš kartono. Sužinoję daug naujo, kupini įspūdžių, laimingi grįžo į mokyklą.

Parengė mokytoja Daiva Gaidanienė