Europos mokyklų sporto diena

2022-09-30 d. Vilniaus Viršuliškių pradinukai prisijungė prie tarptautinio projekto „Europinė mokyklų sporto diena“.

Europos mokyklų Sporto diena  yra mokyklos diena skirta smagiai žaisti kartu, skatinti fizinį aktyvumą ir sveikatą visiems.

Europos mokyklų sporto dienos idėja atsirado Vengrijos mokyklų sporto dienos pavyzdžiu.  Tai – renginys, jau dešimt metų organizuojamas Vengrijos mokyklų sporto federacijos. Tokios dienos tikslas – skatinti fizinį aktyvumą, išbandyti naujas fizinio aktyvumo formas ir sporto šakas ir, žinoma, sukurti mokyklos bendruomeniškumo jausmą tarp visų dalyvių.

Ir nors oro temperatūra nebuvo aukšta, bet saulė ir žaidimai tikrai leido pasidžiaugti paskutine rugsėjo diena.