Informatikos pamokos pradinukams

Pradinių klasių mokiniai kompiuterių klasėje ir panaudodami mokykloje esančias planšetes mokosi informatikos pradmenų. Mokiniai pradeda pažintį su informatika nuo saugaus naršymo internete, vėliau mokosi atlikti nesudėtingas užduotis susijusias su skaitmeniniu raštingumu – darbas su skaitmeniniu įrenginiu, paieška, naršymas internete, skaitmeninio turinio privalumai ir trūkumai. Įgiję skaitmeninio raštingumo pagrindus mokosi programuoti nesudėtingus veikėjų veiksmus, kuria skirtingus veikėjų kostiumus, įterpia muzikinius intarpus, mokosi kurti įvairias pasirinktiems veikėjams būdingas istorijas. Išmokę programuoti 2D formatu „Scratch“ programa, vėliau tobulina savo įgūdžius mokydamiesi 3D figūrų programavimo panaudodami „Cospaces“ ir „Tinkercad“ programas.

Parengė pradinių klasių mokytojos ir informatikos platformos „Vedliai“ koordinatorė mokykloje Viktorija Voitukovič