Integruota anglų k. ir fizinio lavinimo pamoka

Gegužės 18 d. anglų k. pamokoje 5A klasės mokiniai ne tik lavino anglų kalbos įgūdžius, bet ir dalyvavo nuotaikingose bei azartiškose estafetėse „Pass a Word, Make a Sentence“. Visai klasei apšilimą puikiai pravedė Laurita ir Toma angliškai rodydamos ir skanduodamos judesius. Toliau trys komandos rungėsi keturiuose estafečių etapuose. Mokiniai lavino vikrumą, greitį ir judesių koordinaciją. Dirbo komandoje sudarydami angliškus sakinius ir žodžius taip lavindami kalbinius įgūdžius sveikatos ir fizinio aktyvumo tema. Mokytojų komisijai suskaičiavus taškus laimėtojais buvo paskelbta komandos kapitonės Lauritos komanda.

Džiaugiamės puikiu mokinių įsitraukimu, šauniu komandiniu darbu ir džiugiomis emocijomis!

Anglų kalbos mokytojos Daiva ir Sigita, fizinio lavinimo mokytojas Raimondas