Integruotas dailės ir lietuvių kalbos projektas „Meilės tema lietuvių poetų kūriniuose“

Pasitikdami vasario mėnesio šventes 7 klasių mokiniai dalyvavo integruotame dailės ir literatūros projekte „Meilės tema lietuvių poetų kūriniuose“. Lietuvių kalbos ir literatūros pamokose mokiniai bandė giliau paanalizuoti literatūros kūrinius meilės tema, gilinosi į kalbines raiškos priemones, žodžių reikšmes. Per dailės pamokas išsiaiškino, kas yra iliustracija, mokytoja pateikė pavyzdžių, paaiškino projekto reikalavimus ir, savarankiškai pasirinkę raiškos priemones iliustravo pasirinkto poeto kūrinį. Savo kūrybinėse kompozicijose mokiniai stengėsi perteikti žmogaus patyrimo dalį, kuri pasireiškia viena ar keliomis iš šių formų: prisirišimu, draugyste, artumu, nepaaiškinamu panašumo ar ryšio jausmu su meilės objektu, kuriuo gali būti kitas žmogus, gamta arba abstraktus objektas – Tėvynė.

Projekto vadovės: lietuvių kalbos mokytoja Vida ir dailės mokytoja Žaneta