Integruotas dailės ir matematikos projektas „Meniškas kubas“

Vasario mėn. buvo vykdomas integruotas dailės ir matematikos projektas „Meniškas kubas“, kurio tikslas buvo ugdyti(s) mokinių dalykines kompetencijas ir kūrybiškumą. Vadovaujami mokytojų I. Žemaitaitienės ir Ž. Puodžiūnienės, 8 klasių mokiniai mokėsi atrasti ryšius tarp įvairių gyvenimo sričių ir reiškinių.
Piešimas yra populiarus būdas, kuriuo žmonės gali tyrinėti savo kūrybiškumą, išreikšti save ir rasti paguodą pasaulyje. Jis tarnauja kaip asmeninė šventovė, kurioje mintys, idėjos ir emocijos gali būti paverčiamos vaizdine forma. Nesvarbu, ar esate patyręs menininkas, ar pradedantysis, norintis patobulinti savo kūrybinius ieškojimus.
Daugelio kubelių plokštumų vaizdų ir ryšių tarp jų kūrime jaučiasi begalybė. Ir kaip visada, kiekvienas turi savo požiūrį, stilių ir unikalią istoriją.

Parengė dailės mokytoja Žaneta Puodžiūnienė