Išvyka į Jėną

Birželio 27 – Liepos 4 d. Vilniaus Viršuliškių Mokyklos futbolo rinktinė vyko į turnyrą Vokietijoje, Jėnos mieste. Turnyre dalyvavo komandos iš tokių šalių kaip Prancūzija, Rumunija, Vokietija. Iš 8 sužaistų rungtynių 4 kartus laimėjome, 3 kartus sužaidėme lygiosiomis ir 1 kartą patyrėme pralaimėjimą. Bendroje įskaitome turnyrinėje lentelėje surinkome 15 taškų ir likome 4-oje vietoje. Nors komandai ir nepavyko iškelti taurės, mūsų komandos vartininkas buvo pripažintas geriausiu vartininku visame turnyre! Vokietijoje ne tik žaidėme futbolą, bet ir turėjome labai daug pramogų ir edukacijų. Buvome botanikos sode, Jėnos bokšte, plaukėme valtimi, maudėmės baseine, turėjome ekskursiją po Jėnos senamiestį. Pakeliui į Lietuvą važiuojant iš turnyrą papildomai vykome į Drezdeną, ten apžiūrėjome miestą ir buvom zoologijos sode. Grįžome namo su dideliais įspūdžiais ir plačia šypsena. Kelionės metu susiradome naujų draugų, puikiai leidome laiką ir patyrėme daug nuotykių.

Parengė fizinio ugdymo mokytojas Igor Karklelis ir vokiečių kalbos mokytoja Anastasija Stankevičiūtė