KINGS vizitas mokykloje!

Gerbiami Mokytojai,

Tarptautinė matematikos ir anglų kalbos KINGS olimpiada šį pavasarį kviečia visus mokytojus suburti 2-12 klasių mokinius į NEMOKAMĄ INTERNETINĮ kvalifikacinį olimpiados etapą!
Registracija vyksta www.kings.lt/registracija puslapyje. Susikurkite asmeninę mokytojo paskyrą, jei jos neturite, ir patogiai registruokite mokinius bei dalyvaukite kovo 12-30 dienomis internetu vyksiančiame kvalifikaciniame olimpiados etape visiškai nemokamai Jums ir mokiniams patogiu metu. 3 laimingiausi kvalifikacinio turo dalyviai laimės išmaniuosius dronus!

Mokiniai, surinkę svertinį taškų skaičių, bus kviečiami dalyvauti į olimpiados finalą. Finalistų laukia šaunūs prizai:

I-oji vieta: Planšetinis kompiuteris (x20);
II-oji vieta: Išmanusis laikrodis (x20);
III-oji vieta: Išmanioji apyrankė (x20);

Prizinio fondo vertė- net 15 000 Eur! Taip pat 3 sėkmingiausi finalistai laimės riedžius.
Mokytojai, padedantys savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų KINGS olimpiadoje, bus pasveikinti ir apdovanoti šauniais prizais!

Daugiau informacijos: www.kings.lt

Šilčiausi linkėjimai,