Koncertas su auklėtiniais

Gruodžio 13 d. 7a, 7b ir 7d mokiniai su klasių auklėtoju Norbertu, IT mokytoja Olga, pavaduotoja ugdymui Živile, bei pradinių klasių mokytoja Edita dalyvavo koncerte „Black and White“, Girstučio koncertų salėje, Kaune.
Į koncertą mokiniai vyko traukiniu, Kaune turėjo laiko pasistiprinti ir greit, greit į koncertą.
„Black and White“ koncertų projektas keliauja po visą Lietuvą. Koncerto metu buvo atliekami garsiausi Michael Jackson’o, Metallica’os, Roxette, Elton John’o, George Michael’o ir kitų grupių kūriniai. Kūrinius atliko Vytautas Lukočius (fortepijonas) ir Kornelija Kupšytė (violončelė).
Pasimėgaukite akimirkomis ir pasiklausykite ištraukų iš koncerto metu atliktų kūrinių. Šv. Kalėdos jau artėja.

Koncerto akimirkos ->>>

Parengė auklėtojas Norbertas